Paskelbta

Ką reikia žinoti apie „Fujifilm Instax Wide 210“ fotoaparatą?

„Fujifilm Instax Wide 210“ yra trečiasis kompanijos „Fujifilm“ sukurtas momentinis fotoaparatas, su kuriuo galima daryti plačiojo tipo nuotraukas. 2009-aisiais pristatyto fotoaparato nuotraukoms naudojamos „Wide“ tipo fotokasetės. Vienos nuotraukos matmenys su rėmeliu yra 86 x 108 mm, o paties vaizdo matmenys – 62 x 99 mm. 610 gramų sveriantis fotoaparatas maitinamas keturių AA tipo elementų.

fotoaparatas

„Fujifilm Instax Wide 210“ turi keletą rankinių nustatymų, kurie padeda išgauti kokybišką vaizdą. Visų pirma, naudotojas gali pasirinkti kokiu atstumu nuo fotografuojamo objekto jis yra ir jei fotografuoja iš didesnio nei 3 metrų atstumo, pasirinkti atitinkamą nustatymų parinkti, kad nuotrauka būtų kokybiškai sufokusuota. Vartotojas taip pat gali nurodyti ir kokio apšvietimo patalpoje jis yra bei pasirinkti Light, Normal arba Dark rėžimą. O taip pat ir tai, ar blykstė bus įjungta, ar išjungta. Kartu su fotoaparatu naudotojas gauna ir papildomą lešį su veidrodėliu, kurį uždėjęs ant objektyvo gali darytis asmenukes veidrodėlyje ryškiai matydamas save.

instax-wide-01-500x500

Į fotoaparatą dedamos fotokasetės su 10 lapelių. Fotokasetės įdėjimas labai paprastas, tiesiog reikia taikyti, kad geltona fotoaparate esanti juostelė sutaptų su ant įdedamos kasetės esančia juostele. Verta pastebėti tai, kad su nauja fotokasete darant pirmą nuotrauką – vietoj jos lauk išeina apsauginė plokštelė, kuri saugo kasetę nuo ją sugadinti galinčių šviesos šaltinių. Taigi, kai apsauginė plokštelė pašalinama iš fotoaparato, galite daryti 10 nuotraukų. Tik norėtume pastebėti, kad pašalinus apsauginę plokštelę jau nevalia atidaryti skyriaus, į kurį įdėjote fotokasetę, iki kol nesibaigs visos nuotraukos. Nes kitaip tikėtina, kad taip pasielgus likusios nuotraukos bus sugadintos šviesos.