Paskelbta

Fujifilm naujiena momentinių fotoaparatų rinkoje – Instax Mini 11

2020 metų vasario 26 dieną Tokijuje Fujifilm prezidentas pranešė apie naujo momentinio fotoaparato atsiradimą rinkoje. Nuo kovo mėnesio prekyboje atsiras Fujifilm Instax Mini 11 modelis, kuris papildys populiariąją Mini fotoaparatų seriją.

Iš pirmo žvilgsnio fotoaparatas primena Fujifilm Instax Mini 9 modelį, tačiau yra kur kas aptakesnių formų. Vis dėlto pakeitimai atlikti ne tik išvaizdoje. Naujasis fotoaparatas turės automatinio išlaikymo funkciją, kuri vartotoją išvaduos nuo šviesos nustatymų pasirinkimo. Vos paspaudus fotografavimo mygtuką fotoaparatas pats nustatys apšvietimo lygį ir parinks visus reikiamus nustatymus, kad nuotrauka išeitų tobula. Taigi, be papildomų nustatymų kiekvienas vartotojas galės paprastai fotografuoti tiek šviečiant saulei, tiek ir tamsioje patalpoje.

Dar viena naujovė – asmenukių rėžimas. Rėžimas aktyvuosis ištraukus priekinę objektyvo dalį. O žvelgiant į ant objektyvo pritaisytą veidrodėlį kiekviena asmenukė išeis tiesiog idealiai. Darant asmenukę fotoaparatą rekomenduojama laikyti per 30-50 centimetrų nuo veido.

Kaip ir minėjome, Fujifilm Instax Mini 11 yra kur kas aptakesnių formų nei kiti Mini modeliai. Taip padaryta siekiant, kad fotoaparatas patogiai tilptų naudotojo rankoje. O tuo pačiu pats fotoaparatas pagamintas plonesnis, siauresnis ir lengvesnis nei Mini 9 modelis.

Fujifilm Instax Mini 11 bus gaminami 5 skirtingų spalvų: blyškios rožinės, anglies juodumo, ledo baltumo, dangaus žydrumo bei alyvinės. Fotoaparatas bus parduodamas su fotografavimo mygtuko pagražinimais, kurie bus keičiami priklausomai nuo naudotojo norų. Tai galės būti šviečiantis fotografavimo mygtukas arba brangakmenio formos mygtukas.

Tuo pačiu metu, kai buvo pristatytas Fujifilm Instax Mini 11 modelis, visuomenei pristatytas ir atnaujintas fotolapelių dizainas. Nuo šiol Mini ir Square fotoaparatų modeliams bus gaminami ir balto bei mėlyno marmuro spalvos fotolapeliai su marmuriniu raštu.