Paskelbta

„Polaroid“ į rinką grįžta su trenksmu – pristatytas „Polaroid Now“ fotoaparatas

Praėjus 12-ai metų po bandymo grįžti į momentinių fotoaparatų rinką ir trims metams po to, kai „Polaroid Originals“ suvienijo jėgas su kompanija „The Impossible Project“, rinkai pagaliau buvo pristatytas naujasis „Polaroid Now“ modelis.

„Polaroid“ susijungimas su „Impossible Project“ prasidėjo 2017 metais, kai „Polaroid“ prekinį ženklą valdanti kompanija sulaukė lenkijos investuotojo Oskar Smołokowski dėmesio. Šis buvo ir „Impossible Project“ kompanijos vadovas.

Vos po kelių mėnesių nuo susijungimo rinkai buvo pristatyti „OneStep 2“ momentiniai fotoaparatai, kurie turėjo atimti bent dalį rinkos dalies iš „Fujifilm Instax“ fotoaparatų serijos. Tačiau vėliau momentinių fotoaparatų rinka buvo primiršta ir nieko naujo „Polaroid“ šioje srityje nepristatė. Iki dabar. Naujasis „Polaroid“ modelis turėtų tapti tikru galvos skausmu „Fujifilm“ kompanijai, kuri turės galvoti kaip neprarasti pirkėjų.

Kuo pasižymi naujasis „Polaroid Now“?

Naujasis „Polaroid“ modelis be atnaujinto dizaino atsinaujino ir viduje. Jis turės automatinio fokusavimo sistemą, pasižymės ilgesniu baterijos gyvavimu, o šviesos sensorius automatiškai reguliuos blykstę.

Kalbant apie dizainą, „Polaroid“ išlaiko savo pirmtakų formas, tik šis modelis pasižymės kiek suapvalintais kampais. Fotoaparatas bus parduodamas baltos ir juodos spalvų, o ribotą laiką ir žalios, mėlynos, geltonos, raudonos ir oranžinės spalvų.

Nors „Polaroid“ daug nepasakojo apie automatinio fokusavimo sistemą, kompanijos atstovai tik paminėjo, kad fotoaparatas automatiškai galės reguliuoti tolimo atstumo ir portreto rėžimus. Tačiau apie pailgėjusį baterijos gyvavimą papasakota konkrečiais skaičiais – su pilnai įkrauta baterija bus galima sunaudoti 15 pilnų fotolapelių pakuočių.

Kaip ir ankstesniems „Polaroid OneStep+“ ir „OneStep 2“ modeliams, taip ir „Polaroid Now“ naujų fotolapelių neišradinėta. Visos trys kameros naudos „i-Type“ fotolapelius. Vienintelė naujiena, kad nuo šiol šio tipo lapelius bus galima įsigyti ne tik baltos, bet ir juodos spalvos arba skirtingų spalvų vienoje pakuotėje.