Paskelbta

Fujifilm pristatė naują Instax Mini šeimos narį – senove dvelkiantį Mini 40 fotoaparatą

Balandžio pradžioje Fujifilm pasauliui pranešė apie tai, kad ir vėl papildoma Instax Mini fotoaparatų šeima. Naujausias jos narys – Mini 40 modelis, kuris savo išvaizda primena pirmuosius tokio tipo fotoaparatus, tačiau galimybėmis pranoksta ankstesnius modelius.

Iš esmės lyginant su pernai metų kovą pristatytu Mini 11 modeliu, tai Mini 40 modelis nieko naujo nepasiūlo. Iš techninės pusės abu fotoaparatai yra beveik identiški, tad vienintelis kriterijus vartotojui, besirenkančiam Mini fotoaparatą, turėtų būti tik jo išvaizda. Jei Mini 11 modelis iš išvaizdos atrodė itin subtiliai ir šiuolaikiškai, tai Mini 40 labiau primena senovinius fotoaparatus.

Mini 40 yra pilnai automatizuotas. Tai reiškia, kad jis valdomas vos vienu – fotografavimo mygtuku. Fotoaparatas pats nustato reikiamą apšvietimą ir atstumą, tad juo sugebės fotografuoti net ir visiški momentinės fotografijos naujokai. Vienintelis dalykas, kurį gali pasirinkti naudotojas – ar norima fotografuoti asmenukių, ar klasikiniu rėžimu.

Kartu su Mini 40 modeliu Fujifilm pristatė ir naujo fizaino fotolapelius, kuriuos pavadino Contact Sheet. Šie fotolapeliai, taip pat, kaip ir fotoaparatas, dvelkia senove. Net neabejojama, kad šis derinys tikrai atras savo pirkėją.