Paskelbta

FujiFilm pristatė naują Square šeimos narį – SQ1

Šiandien, po pusę metų trukusios tylos, FujiFilm momentinių fotoaparatų gerbėjams pristatė ilgai lauktą naujieną, naują Square šeimos narį – FujiFilm Instax Square SQ1 fotoaparatą. Iki šiol populiariausi Square modeliai buvo SQ6, SQ10 ir SQ20, tačiau nė neabejojama, kad šią naujieną klientai pamils itin greitai ir jau netrukus tai bus vienas populiariausių kvadratines nuotraukas darančiu fotoaparatų.

Kuo pasižymi šis fotoaparatas?

Visų pirma į akis krenta minimalistinis dzainas. Ant viso fotoaparato korpuso yra vos vienas mygtukas. Tiesą sakant – daugiau jų čia ir nereikia, nes beveik viskas šiame fotoaparate automatizuota. Tačiau apie tai kiek vėliau. Nėra čia netgi įjungimo mygtuko. Fotoaparatas įjungiamas pasukant objektyvą.

Fotoaparatas bus parduodamas trijų spalvų – baltos (org. Chalk White), oranžinės (org. Terracotta Orange) ir žydros (org. Glacier Blue).

Fotoaparato korpusas bus kampuotas ir lygaus kvadrato formos. Vienintelis nelygumas – elementų skyrelis, kuris tuo pačiu tarnauja ir kaip vieta patogiai suimti fotoaparatą bei vieta fotografavimo mygtukui.

Kaip jau minėjome anksčiau – fotoaparatas yra visiškai automatizuotas. Jei ankstesniuose Square modeliuose naudotojas turėdavo reguliuoti apšvietimą ar blykste, tai šiame modelyje tokių nustatymų nėra, nes viską parenka pats fotoaparatas. Vienintelis dalykas, kurį gali pasirinkti naudotojas – naudoti asmenukių rėžimą ar ne. Pageidaujant jį naudoti tereikia pasukti objektyvą. Kokybiškesnėms asmenukėms padaryti ant objektyvo įtaisytas veidrodėlis, į kurį žiūrint galima pasidaryti tobulą asmenukę.

Kartu su naujuoju fotoaparatu bus pradėta prekiauti ir naujo stiliaus Square fotolapeliais – Mini naudotojams gerai pažįstamais Rainbow ir Monochrome fotolapeliais, kurių vieni bus vaivorykštės spalvų remėlio, o kiti – nespalvoti.

Fotoaparatai prekyboje turėtų atsirasti maždaug spalio viduryje, o kainuos maždaug 130 eurų. Žinoma, vos atsiradus prekyboje fotoaparatus galėsite įsigyti ir pas mus.