Paskelbta

Fujifilm pristatė naująjį Instax Wide 400 modelį

Prireikė „tik“ dešimties metų ir pagaliau Instax Wide šeimą papildo naujas narys. Kaip 2014-aisiais Instax Wide 210 modelį rinkoje pakeitė naujo dizaino Instax Wide 300 modelis, taip dabar jį į pensiją išleidžia žaliasis Instax Wide 400 modelis. Fujifilm paskelbė, kad Japonijos parduotuvėse šis fotoaparatas atsiras jau liepos 19 dieną. Manoma, kad panašiu metu šį fotoaparatą galės įsigyti ir Europos gyventojai, kurie jau ilgą laiką buvo ištroškę atnaujinto Instax Wide fotoaparato. Juo labiau, kad laukiant jo išėjo ne vienas Instax Mini ir Square naujas modelis.

Ką naujo turės Instax Wide 400 fotoaparatas?

Įjungimas pasukant objektyvą

Tie, kas seka momentinių fotoaparatų madas, galėjo numatyti šį atnaujinimą. Paskutiniai Instax Mini 12 bei Instax Square SQ1 modeliai buvo įjungiami ne mygtuko pagalba, o pasukant objektyvą. Vartotojams tai itin patiko, tad nieko nuostabaus, kad ir naujasis Instax Wide 400 fotoaparatas bus įjungiamas lygiai taip pat.

Laikmatis

Tai bene svarbiausias atnaujinimas, kurio ilgą laiką reikalavo momentinės fotografijos mėgėjai. Šios funkcijos neturi nei itin gausiai perkami Mini 12 nei Square SQ1 modeliai, o štai Wide 400 – turės. Vartotojas galės pasirinkti kelioms sekundėms (2, 4, 6, 8 ar 10) nustatyti laikmatį ir turės pakankamai laiko pasiruošti grupinei nuotraukai.

Pilnas automatizavimas

Jei Instax Wide 300 modelių vartotojams dar tekdavo pasirinkti apšvietimo nustatymus bei įsijungti blykstę, tai Wide 400 savininkai šiuos vargus galės pamiršti. Pakaks tiesiog įjungti fotoaparatą ir paspausti fotografavimo mygtuką, o visus nustatymus automatiškai parinks pats fotoaparatas.

Nebebus skaitmeninio ekrano

Kadangi vartotojams nebereikia pasirinkti nustatymų, nebereikia ir ekrano, kuriame būtų jie atvaizduojami. Tad ekraną fotoaparato galinėje dalyje pakeis paprastas nuotraukų skaitiklis, esantis šalia nuotraukų durelių. Visai kaip ir kituose atnaujintuose Instax modeliuose.

Galimybė reguliuoti fotografavimo kampą

Kadangi fotoaparatas turės laikmatį, nė neabejojama, kad naudotojai jį norės pastatyti atokiau ant kokio nors lygaus paviršiaus ir atsitraukti nuotraukai. Vis dėlto, tokiu atveju gana sunku nustatyti fotografavimo kampą. Tačiau Fujifilm šią problemą išsprendė gana paprastai – ant fotoaparato dirželio kiekvienas ras dvi kojeles, kurias galės padėti po fotoaparatu ir taip reguliuoti jo pasvyrimo kampą.

Nauja spalva

Konservatyviems vartotojams teks susitaikyti su tuo, kad Instax Wide modeliai nebėra tik juodi arba balti, nes naujokas bus žalsvos spalvos ir, neabejotinai, išsiskirs iš savo pirmtakų.